Sun 21 June 2020 | 6:30 pm - 11:00 pm
Kikar Habima - Habima, Tel Aviv,

After a long break, the Unite in Babylon Singing Circle returned to Kikar Habima!

*** המעגל נדחה.
הכל בשמירה, לטובה ובהשגחה.
אלו ם ימים מבולבלים מבחינת ההתכנסויות ואנחנו רוצים לכבד את כל הנוגעים בדבר
ובאמת לאחד את כל הקצוות כיאה ליונייט אין באבילון (-:

ולכן — המעגל כרגע נדחה.
נפרסם בקרוב את המועד החדש (-:

אנחנו מזמינים את כולם להתחבר לתדר של האור והתפילה
בטח בימים העוצמתיים האלו של היום הארוך בשנה.
ביום ראשון ה 21.6 יתקיים ליקוי חמה עוצמתי – ימים מרגשים.

כולנו ביחד

מלא אהבה מכולנו וניפגש בקרוב

<3 <3 <3

***********

מעגל עולמי מסונכן ומרגש במיוחד לכבוד היום הארוך בשנה – 21.6.2020 <3 — המעגל כרגע נדחה בהרפייה ובאהבה (-: כולם (!!) מוזמנים להתמעגל יחד איתנו בכיכר “הבימה” ת”א + שידור לייב בפייסבוק כדי להתחבר לכל המשפחה שלנו מארצות נוספות – אחרי תקופת התכנסות טובה – נפגשים שוב – ואוו כמה שהתגעגענו !!! (((-: כי אנחנו מזמינים את כולכם להצטרף אלינו למעגל שירה, ריקוד ותפילה, חוצה ימים ויבשות בו כולנו – אחד אנחנו נפגשים שוב – לשיר, לרקוד, לשמוח ובעיקר להיות – ביחד ! (-: בואו בהמוניכם, שתפו עם חברים והפיצו את הבשורה כדי שכולם ידעו על הקסם. המוזיקה מרפאה, המעגל הוא קסם התפילה מאחדת בין כולנו לכדי התעלות של הרוח והנפש MAGIC IS THE ONLY WAY (((-: המעגל -חללית – מרכבת האור שלנו – נעשה בהתנדבות מלאה כבר 8 שנים עם צוות הפקה מהמם ועם מוזיקאים ומוזיקאיות מרגשים, השירים הם רפיטטיבים מהשירון ככה שכולם יכולים להצטרף — כי כולנו זמרות וזמרים של הלב האחד ♥ ** לינק לשירון יפורסם בהמשך ** המעגל יהיה בסנכרון עולמי עם עוד מעגלי יונייט (פיזים + וירטואלים) בערים נוספות בעולם – משפחה אחת שמחה ומאוחדת (-: פרטים נוספים על הסנכרון העולמי בקרוב – דרך העמוד העולמי שלנו – Unite in Babylon International וכמובן, כבכל חודש המעגל הוא חלק מאירועי Global Days of Unity המדהימים המזמינים את כולנו להתחבר לשדה המאחד של כולנו ולרטוט יחד הוויה ואהבה כל סופש שלישי של כל חודש Global Days of Unity & Uplift Connect https://www.facebook.com/events/697561974328158/ מעגל שירה ותפילה, של כולנו 19:00-23:00 (-: התכוננו להפתעות (-: אז ????? התגעגעתם ??? גם אנחנו, מאוד !!!! 18:30 – התכנסות 19:00 – אום מסונכרן, שיר פתיחה ותחילת המעגל (-: התכווננות ותפילה משותפת. 19:00-23:00 – **** החלק המרכזי **** שירה משותפת של שירי נשמה על ידי מוסיקאים מתחלפים. שירי שמחה, עיברית, ריינבו, פלורסטה, באג’אנים, קוואלי ועוד 23:00 – אום סיום וחיבוק ענק. בואו ביחד – נאיר את העיר! מוזמנים באהבה ענקית. הצטרפו אלינו הפיצו את הבשורה שתפו עם חברים כי עוד רגע – נפגשים (-: אוהבים, צוות UNITE IN BABYLON TLV *** קצת עלינו – המעגל הוא עבור כולם ונעשה בהתנדבות מלאה הן של צוות ההפקה והן של האומנים, הכניסה חופשית לכולם ומומלצת במיוחד. מוזמנים להצטרף, לשיר ולרקוד, ליצור תדר של אהבה, שמחה ואחדות 3>

הרעיון שלנו הוא ליצור ביחד קסם גדול דרך הקדושה שבשירה המשותפת.
לחבור דווקא בלב העיר במקומות שפתוחים לקהל הרחב ולשיר שירים שכולם יכולים להצטרף אליהם.
שירי הלב, שירת הנשמה.
לא צריך לדעת לשיר ולא צריך לדעת את המילים. רק לפתוח את הלב יחד אותם מאות האנשים ששרים ולשיר ביחד – כאחד.

ללא אג’נדה, דת, לאום, קבוצה או ארגון.
הצטרפנו מספר חברים להפיק באהבה אירוע שכולו שירה ~~~

מוזמנים להצטרף אלינו:

18:30 – התכנסות
19:00 – אום מסונכרן, שיר פתיחה ותחילת המעגל (-:
התכווננות ותפילה משותפת.

19:00-23:00 – **** החלק המרכזי ****
שירה משותפת של שירי נשמה על ידי מוסיקאים מתחלפים.
שירי שמחה, עיברית, ריינבו, פלורסטה, באג’אנים, קוואלי ועוד

23:00 – אום סיום וחיבוק ענק.

בואו ביחד – נאיר את העיר!

מוזמנים באהבה ענקית.


לעמוד הרשמי הישראלי –
https://www.facebook.com/UniteInBabylonIsrael

לאתר שלנו –
www.unite.co.il

לעמוד ביו-טיוב:
https://www.youtube.com/user/UniteInBabylon

מעגלי Unite in babylon החלו בשלהי 2012 בכיכר רבין בת״א והתפשטו במהרה למרכזי ערים ברחבי כל העולם. פעם בחצי שנה מסתכרנים כל המעגלים לאירוע מיוחד שקורה באותו הרגע בכל העולם! המעגלים נערכים כיוזמה קהילתית בהתנדבות מלאה על כל יוצריה ומשתתפיה ומטרתם להפיץ אחדות ואהבה (במיוחד במציאות כמו שלנו)

תרבות המעגלים קיימת כבר שנים רבות בתרבויות וקהילות שונות. הרעיון של מעגל זה הוא להביא את הקהילות והשירים להתאחד בלב העיר – במקום אשר נגיש לכל אשר ירצה להצטרף ולשיר.

השירה המקודשת ידועה עוד משחר ההיסטוריה האנושית, היא חובקת עולם וחוצה תרבויות, דתות ושפות. זוהי שירה שבטית, המבוצעת בדרך כלל במעגל, בליווי כלי נגינה מקומיים, ובליווי שירתם של כל חברי השבט. זוהי שירה אשר מאחדת את השבט סביב נושאים משותפים כאמצעי לתקשורת והם בעלי אפקט מדיטטיבי.
השירה במעגל מעבירה מסר של אהבה ואכפתיות בין אדם לעצמו, לחברו, לסביבה ולבריאה.
השירה המקודשת ידועה בתרבויות רבות: קבלות שבת ושירים ממקורות יהודיים, שירה מהתרבות של השבטים האינדיאנים מהאמזונס, שירי מנטרות מדיטטיביים מהודו ואפילו שירים של חופש ואהבה בדור “ילדי הפרחים” של שנות השישים בארצות הברית. ביהדות ניתן למצוא אזכור למעגלי השירה מימי דוד המלך ובית המקדש.

לשירה המשותפת כח רב – כששרים יחד כולם שואפים ונושפים לפי קצב השיר מה שגורם לקצב פעימות הלב להסתכרן ויוצר חיבור בין כולם. חוויה כה מיוחדת שקשה להסבירה במילים.

Check Out The Event Page On Facebook


Looking for more cool events? Sign up to our weekly Events Newsletter to get all kinds of awesome recommendations directly to your inbox!

Sign up to our weekly Events Newsletter here


Looking for more ideas?