“לכל אחת היופי האישי שלה והקסם הייחודי רק לה. היכולת לחשוף את היופי הטמון בכל אחת מרגשת אותי כל פעם מחדש. אשמח לקחת חלק ביום החשוב של חייך”

נעים מאד!
שמי אלישבע,
אני מאפרת מקצועית מובילה בישראל מזה עשר שנים.
בוגרת בהצטיינות לימודים אצל המאפרת המובילה נטשה דנונה, במסלול קורס איפור מקצועי ביוטי ואופנה.
ותיקה בחברת איפור בינלאומית מהמובילות MAC COSMETICS בתחום האיפור המקצועי, מומחית באיפור כלות!
בוגרת מכללת שנקר בית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב בתחום הסטיילינג והתדמית.

אני מביאה איתי ניסיון עשיר עם הכשרה רבה, לקחתי חלק בכל הפקות האופנה הגדולות בארץ ובחו”ל החל מקמפיינים לחברות אופנה,פרסומות, שערי עיתונים ומגזינים, תצוגות וכמובן תוכניות טלויזיה. בין לקוחותי תכלו למצוא את: דנה ברגר, ליטל שוורץ, ליהי גרינר, גליה אלבין, אסתי זקנהיים, שרון קנטור ועוד רבות אחרות.

בנימה אישית
עליתי עם משפחתי מארה”ב שהייתי בת שבע.
עוד מהילדות, כל פעם שאמא שלי היתה מתארגנת לצאת לעבודה הייתי בוהה בה עם פה פעור מתאפרת, זה היה פשוט מהפנט אותי.
מכאן הכל התחיל…
לאחר השחרור, כמו כולם, נסעתי לטיול של אחרי הצבא.כל הזמן כשהייתי בחו”ל היתה לי תשוקה עצומה לאיפור ואופנה והייתי לומדת סגנונות איפור שונים מכל מקום שהייתי בו. בהמשך הבנתי שאני לא רק אוהבת להתאפר בעצמי אלא אוהבת לאפר אחרות.
כשחזרתי מחו”ל התשוקה באה לידיי ביטוי. איך שנחתתי, הלכתי להרשם לקורס איפור מקצועי.
השאר… הסטוריה.
את החזון שלי זכיתי להגשים – לגרום לכמה שיותר נשים להרגיש יפות, סקסיות, מלאות בבטחון עצמי ולגרום למהפך בחיים שלהן ע”י האיפור!

אשמח להיות חלק מהיום החשוב שלך – מבטיחה להעניק לכל אחת איפור ברמה בינלאומית ובסגנון הייחודי שלה, זוהר ומחמיא, בין אם דרמטי או עדין, המותאם לך אישית, לפי תחושתך וטעמך יחד עם הידע המקצועי שלי והרצון שלך.
אני מתחייבת להעניק לך תחושת נינוחות, בטחון ורוגע לאורך כל היום, לחוות יום בלתי נשכח בו הכל מתרכז בך, ברצונותייך וביופי שלך.
תזכרי…
מה שלא עושה הטבע – עושה אלישבע


   


Looking for more ideas?

Food and Drink Guide   Top Things to Do Graphic